Останні відгуки
- Фенікс АВТО00Хочу подякувати моєму інструктору Тимуру який навчив мене їздити .Це людина яка знає свою справу . Він допом...1 рік тому
- Відокремлений структурний підрозділ "Львівський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу Національного університету харчових технологій"01Сподобалось:Класний коледж, файні викладачі які цікаво доносять матеріал, цікаве навчання!!1 рік тому
- ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ №100Це просто найкраща агенція🔥🔥🔥не встигли на літак ,звернулись за допомогою,декілька хвилин і квитки на на...1 рік тому
- Грумінг левандівка01Сподобалось:догляд за твариною на найвищому рівні, працюють професіонали, які знають всі нюанси і находять і...1 рік тому
- Грумінг левандівка01Сподобалось: Приходила з песиком та котиком, послуги на найвищому рівні за приємну ціну! Обов‘язоково прийду ще Загальне враження: Чудово1 рік тому
- Фенікс-плюс00Попросила залишити моє замовлення, їду за ним через півміста, а вони просто забули. Ну ок. Наступного дня та са...1 рік тому
- Спортивно-оздоровчий клуб "Омія"03Донці 6 років, ходимо вже 1,5 роки на заняття. Дуже задоволена. Тренер Інна дуже подобається. Раджу без сумніву.1 рік тому
- Домсервіс00Не сподобалось:Місяць ремонтували пралку!!!!! Найбільше обурює, що майстер Андрій обіцяв передзвонити (неодно...1 рік тому
- ПрАТ "Львівобленерго"01Написала Заяву на провірку електричного лічильника більше тижня пройшло і ніхто так і не прийшов щоб його зняти.1 рік тому
- Інтернет-провайдер "Vega telecom"00Все установили через полчаса. Теперь работа летает, и бюджет не страдает.1 рік тому
- Мобі - Люкс0010.09 здала планшет на ремонт (відремонтувати гніздо sim, неодноразово казали, прийдіть завтра. Коли я сказала,що ...1 рік тому
- СТО "Auto Solution"00Хочу поділитися досвідом співпраці з цим СТО та застерегти від співпраці з ними. Ремонтувала в них стартер. ...1 рік тому
- Фенікс АВТО00Загальне враження:Я закінчила автошколу Фенікс Авто і сьогодні отримала посвідчення водія! 🥳 Я вражена ав...1 рік тому
- Інтернет-провайдер "Vega telecom"00Дуже дякую! Усі обговорили, проконсультували та акуратно зробили, як домовилися. Однозначно рекомендую завдя...1 рік тому
- Кафе "Привіт обід"00Іда як в совдепівський столовці, не смачна приготовлена аби як. А ціни як у ресторані. Не раджу.1 рік тому
- Бойко Мандри00Мені дуже все сподобалось,місця там дуже красиві,природа. Усім рекомендую відпочинок з Бойко Мандрами) Ці місця прекрасні!1 рік тому
- Інтернет-провайдер "Vega telecom"00Дякую, Вега, за стабільність та економію!До цього мучився з Укрнетом — тарифи зростали, а якість падала.1 рік тому
- Спортивно-оздоровчий клуб "Омія"01Доня з задоволенням відвідує заняття у ЗДО "Казка" тренер Аліна, уважна та привітна. Плюси ціна, розташування, графік занять. Рекомендую спортивний клуб Омія!1 рік тому
- Ательє "У Ярослава"01Жахливе ательє! Нікому не рекомендую, я віднесла дуже багато речей, серед них була футболка, яку я просто вкор...1 рік тому
- Інтернет-провайдер "Vega telecom"00Подивимося, як буде далі, але зараз все чудово!Перевіряв швидкість - все, як було заявлено, без обману.Стабільн...1 рік тому